Problemy z erekcją a kilkuletnia masturbacja

Masturbuje sie kilka lat i teraz mam problemy z erekcja , czy powroci moja erekcja do normalnosci jesli nie bede sie maturbowal ? i bedzie mi wtedy normalnie stawał ?

Post jest dość lakoniczny. Nie powinno się uważać, że masturbacja jest przyczyną zaburzeń erekcji, jest to ogromna nadinterpretacja.
Oczywiście w analizie przyczyn problemów ze wzwodem bierze się pod uwagę masturbację, ale raczej błędy czynione w czasie praktyk autoerotycznych. Na tym Portalu wiele napisano na ten temat, zachęcam do lektury.
Problemy z erekcją są wskazaniem do konsultacji u lekarza seksuologa.
Nie wiem, czy taki specjalista jest w Głogowie, we Wrocławiu jest dr R.Smoliński.
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl