Problemy z erekcją a planowanie ciąży

Witam.Nigdy wczesniej nie miałem problemu z erekcja, do dzisiaj, staramy się z zona o dziecko tymczasem dziś pomimo odczuwalne go podniecenia nie osiagnolem erekcji. Ostatnio przeszedł em infekcje płuc i zazywalem tabletki sterydowe oraz antybiotyk, jakkolwiek leki skonczylem tydzień temu, czy to mogło spowodować problem?

Warto dodać, że okres po infekcji i terapii antybiotyko-sterydowej nie jest optymalnym dla prokreacji.
Lepiej odczekać jeden-dwa miesiące, jak wróci Pan do pełnej formy i utworzą się nowe plemniki...
Doraźny problem z erekcją ma prawo się zdarzyć u mężczyzny sporadycznie, nawet bez uchwytnych przyczyn.
Nikt (także żadna maszyna...) nie jest sprawny i wydajny w 100%.

Pozdrawiam. JW, www.seksuologa.org.pl