Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 2 7 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z erekcją a problemy natury psychologicznej u 24-latka

Zaobserwowałem u siebie problemy z erekcją. Przy masturbacji często nie udaje mi się doprowadzić do tak twardej erekcji, jak w przeszłości. Czasem w ogóle mi się nie udaje. Nie palę, ale odżywiam się raczej niezbyt dobrze, pytanie tylko czy w tak młodym wieku skutki takiego trybu życia mogą być już odczuwalne? Posiadam dosyć silną astmę oskrzelową, a w dodatku niewyleczoną stulejkę. Raczej wkluczam problemy natury psychologicznej, bo przecież przy masturbacji trudno o takowych mówić.
MĘŻCZYZNA, 24 LAT 11 miesięcy temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witam


Po podjęciu odpowiedniego leczenia (stulejka), proszę rozważyć konsultację u seksuologa/psychoterapeuty.

"Raczej wkluczam problemy natury psychologicznej, bo przecież przy masturbacji trudno o takowych mówić".
Problemy natury psychologicznej mogą wpływać/zakłócać całą sferę psychoseksualną człowieka.

Pozdrawiam

umów wizytę 0

Przy masturbacji jak najbardziej można mówić o problemach natury psychicznej. Masturbacja sama w sobie może stanowić takowy problem (choć nie musi). Proszę zająć się stulejka, a następnie skonsultować sprawę z psychologiem -seksuologiem. Pozdrawiam

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety