Problemy z erekcją i brak pełnego wzwodu podczas stosunku

Mam 28 lat i problem z erekcją. Nie współżyłem przez kilka lat (nie miałem wtedy większych problemów), teraz pojawił się problem po przerwie i z nową partnerką. Penis nie uzyskuje pełnego wzwodu, zamiast tego podczas gry wstępnej mam kilka niewielkich wytrysków spermy (nie preejakulacyjnych), które osłabiają siłę erekcji. Za to sytuacjach "niełóżkowych" mój penis osiąga pełną erekcję, np gdy po prostu przytulamy się z partnerką czy podczas masturbacji. Co powinienem zrobić?

Witam
Masturbacja często jest przyczyną zaburzeń erekcji . Uprawiając masturbację
wykształca się i utrwala fałszywe nawyki reagowania seksualnego.
Prawdopodobnie nastąpiło u Pana trwałe zakodowanie reakcji
tylko na bodźce autoerotyczne.
W efekcie brak reakcji na bodźce wysyłane przez partnerkę.
Zachęcam do skonsultowania problemu z seksuologiem.
W leczeniu tego typu zaburzeń doskonale sprawdza się
również psychoterapia.
Pozdrawiam serdecznie