Problemy z erekcją i i wyniki badań hormonalnych

Witam,mam 21 lat i od pewnego czasu mam problemy z erekcją, w związku z tym wykonałem badania hormonalne. Bardzo proszę o ich interpretacje. TSH 1,612 µIU/ml FT3 3,02 pg/ml FT4 1,3 ng/dl FSH 9,48 mIU/ml LH 9,4 mIU/ml Prolaktyna 315,3 mIU/l Testosteron 584,8 ng/dl

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć na temat wyników. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.