Problemy z erekcją, które nastąpiły wraz z pierwszym kontaktem seksualnym

Witam, Zauważyłem u siebie problemy z erekcją, które nastąpiły wraz z pierwszym kontaktem seksualnym z moją obecną partnerką, w której jestem bardzo zakochany. Wcześniej miałem wiele partnerek i nigdy to sie nie zdarzało. Podejrzewam, że jest to impotencja psychogenna udałem sie do seksuologa, który jest tego samego zdania i zalecił mi na 2 tygodnie ograniczyć się do pocałunków i przytulania bez parcia na seks. Zastanawiam sie jednak nad zażyciem viagry bądz cialisu, proszę o poradę. Mam 26 lat

Dzień dobry!

Jest możliwe jedno/ kilkurazowe użycie środków farmakologicznych wspomagających erekcję. Niekiedy kilka udanych stosunków odblokowuje psychicznie, rozluźnia i pozytywnie nastawia na kolejne zbliżenia, kiedy wsparcie lekami nie będzie już potrzebne.

W mojej opinii, na tym etapie warto jednak wybrać czas i cierpliwość - zastanowić się, jakie mogą być przyczyny obecnej sytuacji, co takiego dzieje się w Waszej relacji i co mogłoby się zmienić, w jaki sposób Pana emocje i myśli wpływają na trudności z erekcją podczas kontaktów z obecną partnerką itp.

Pozdrawiam!