Problemy z erekcją po nadmiernej masturbacji

Mam 18 lat od 14 roku życia zaczołem się masturbować nadmiernie czasami nawet co dzień po pare razy .Od miesiąca mam problem z erekcją co prawda nocna i ranna erekcja jest ale samo czynnie jej nie ma tylko wtedy gdy wspomogę się rękom. Gdy dochodziło do zbliżenia z partnerką miałem wzwód ale zaraz go nie było po prostu nie byłem podniecony.Od tygodnia się nie masturbuje i nie ma żadnej poprawy nie mam erekcji,wzwodu nie jestem podniecony co mogę zrobić bez wizyty u lekarza ? nie palę i nie piję

Witaminy w ciąży

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zamieszczone przez Pana informacje wskazują, że najpewniej był Pan uzależniony od masturbacji. Powrót do sprawności seksualnej w takim przypadku może zatem zająć trochę czasu. Póki co sugeruję, by wykazał się Pan cierpliwością. Proszę się nie spieszyć i nie denerwować porażkami. Pomocna może się także okazać szczera rozmowa z partnerką. Jeśli jednak problemy będą się utrzymywać, sugeruję konsultację ze specjalistą!