Problemy z erekcją podczas pieszczot z partnerką

Mam 23 lata, mam pewien problem tzn, mam problem z erekcją podczas pieszczot z partnerką. Od 15 roku życia często się masturbowałem nawet kilka razy dziennie, oglądając filmy pornograficzne. Czy masturbacja mogła spowodować to, że mam teraz takie problemy? Czy to może być niski poziom testosteronu? Odczuwam ciągłe zmęczenie, rozdrażnienie niechęć do wszystkiego, brak mi inicjatywy i chęci do realizowania swoich celów, nie wiem już co dalej ze sobą zrobić. Czuję się bardzo źle z tym wszystkim.

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych, aby odpowiedzieć na Pana pytanie.
Są możliwe zarówno przyczyny o somatycznym, np. zaburzenia hormonalne, jak i psychogenne - np. stan depresyjny.
Masturbacja nie musi być jedyną i bezpośrednią przyczyną zaburzeń erekcji, ale rzeczywiście nawyki i przyzwyczajenia masturbacyjne oraz związane z pornografią mogą nieść takie konsekwencje.
Proszę osobiście skonsultować się zarówno z lekarzem seksuologiem, jak i psychoterapeutą seksuologiem.

Pozdrawiam!