Problemy z erekcją podczas próby współżycia z partnerką

Dzień dobry. Mam 28 lat od 2 miesięcy jestem z partnerką i nie chce mi stanąć podczas gry wstępnej. Dodam że przez kilka lat się masturbowałem. tak jest z każdą dziewczyną z którą chce się przespać. czasami jak wstaje rano to mój członek jest twardy jak kamień. co mam robić? może mam za niski poziom testosteronu?

Witam
Masturbacja często jest przyczyną zaburzeń erekcji . Uprawiając masturbację
wykształca się i utrwala fałszywe nawyki reagowania seksualnego.
Prawdopodobnie nastąpiło u Pana trwałe zakodowanie reakcji
tylko na bodźce autoerotyczne. W efekcie brak reakcji na bodźce wysyłane
przez partnerkę.
Zachęcam do skonsultowania problemu z seksuologiem.
Pozdrawiam serdecznie

Mgr Hanna Markiewicz

Dzień dobry - dobrze że Pan zakończył z masturbacją. Ogólnie, tego typu sprawy w Pana wieku najczęściej wymagają oceny przez seksuologa, natomiast nierzadko kompleksowa diagnostyka wielospecjalistyczne jest jednak wskazana. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszam do nas (VEDI CLINIC pod Warszawą).