Problemy z erekcja podczas stosunku i masturbacji

Witam! Mam problem z erekcją. Problemy zdarzają się zarówno podczas stosunku jak i w trakcie masturbacji. Urolog stwierdził, że to pewnie przez stres, przepisał jakieś pigułki na bazie viagry, jednak po wybraniu ich problemy wróciły.

Dzień dobry!

Z pewnością warto wrócić do lekarza urologa i przeanalizować, co i w jaki sposób zmieniało się podczas brania leków i po jego odstawieniu. Być może warto kontynuować przyjmowanie innego leku lub w innej formie. Jeśli zaburzenia erekcji mają związek ze stresem, przemęczeniem, przeżywanymi emocjami, równoległą formą leczenia może być też praca z psychoterapeutą seksuologiem.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Skoro pigułki, o których Pan pisze, pomogły Panu, nie ma powodu, by ponownie z nich nie skorzystać - oczywiście pod kontrolą lekarza.
Problemy z erekcją rzeczywiście mogą być skutkiem przeżywanego stresu, szczególnie, jeśli jest on długotrwały. Sugerowałbym kontakt z psychologiem, z którym mógłby Pan poznać przyczynę swojej dysfunkcji i, co najważniejsze, spróbować ją "przewalczyć".

Pozdrawiam.

Witam, szkoda, że nie podał Pan takich danych jak - czas trwania zaburzeń, okoliczności w których wystąpiły, forma i tryb Pańskiej aktywności seksualnej, ale coż... Sądząc z opisu dolegliwości Pańskie problemy z erekcją mają podłoże psychogenne i wynikają z takich uwarunkowań jak wiek, być może początki życia seksualnego (nowa sytuacja życiowa). W ramach leczenia "doraźnego" można spróbować któregoś z preparatów doustnych (na receptę) - jak sądzę z tego co Pan pisze leki te działaja skutecznie u Pana, jednakże na dłuższą metę wskazana byłaby wizyta u seksuologa lub psychologa, poznanie mechanizmów powodujących kłopot i próba ich wspólnego rozwikłania. Alternatywą jest zdystansowanie się obecnie od problemu i perspektywa jego samoistnego ustąpienia w miarę "dojrzewania" współżycia (prawie zawsze pomaga). Pozdrawiam RH

Stresopochodne zaburzenia wzwodu leczą seksuolodzy-psycholodzy (psychoterapia) lub seksuolodzy-lekarze(psychoterapia plus leki, zawyczaj więcej, niż jedo opakowanie).
Objaw nie ustąpił po "leku na bazie wiagry", potrzebna jest więc diagnostyka.
Na Pana miejscu odwiedziłbym lekarza seksuologa w miejscu zamieszkania.
Pozdrawiam.