Problemy z erekcją podczas stosunku pochwowego

Mam 18 lat i od roku jestem ze swoją dziewczyną zaczęliśmy współżyć po 3-4 miesiącach związku a stosunek odbywał się 1-4 razy w miesiącu. Ogólnie uprawialiśmy seks kilkanaście razy i ani razu nie udało mi się "dojść" podczas stosunku dopochwowego. Z erekcją nie mam żadnych problemów. Masturbuje się (przy pornografii) średnio 3 razy w tyg i nigdy nie mialem problemow z wytryskiem. Dodam że mam za długi napletek. Chcialbym opisac szerzej ale nie zmieszcze. Proszę o radę, jest to bardzo uciążliwe.

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z psychologiem lub seksuologiem, ponieważ problem najpewniej tkwi w sferze emocjonalnej. W sytuacji normalnej ejakulacji podczas masturbacji problemem może być nieodpowiednie pobudzenie seksualne podczas stosunku.

Dzień dobry!

Tzw. wytrysk opóźniony lub całkowity brak orgazmów w początkach życia seksualnego może być naturalny, szczególnie przy współżyciu rzadkim i nieregularnym. Dodatkowym czynnikiem mogą okazać się jednak nawyki masturbacyjne i związane z pornografią.

Jest możliwe, że przy częstszym i regularnym współżyciu w komfortowych warunkach, problem samoistnie zacznie mijać. Jeśli tak się nie stanie, konieczna jest dłuższa osobista rozmowa oraz zebranie większej ilości informacji.

Pozdrawiam!

Ja się ma partnerkę, to lepiej bardzo ograniczyć aktywność autoerotyczną (masturbacja, pornografia), aby się nie utrwalały "schematy masturbacyjne".
Zazwyczaj po jakimś czasie, jest to także uzależnione od częstotliwości kontaktów z partnerką, ejakulacja pojawia się w czasie kontaktów pary.
Jeżeli postępowałoby to zbyt wolno, to proponuję wtedy rozważenie konsultacji u lekarza seksuloga, który pomoże przyspieszeniu rozwiązania problemu.
W Krakowie przyjmuje dr A.Sipiński, przyjeżdżający z Katowic.
Pozdrawiam. JW, blog.seksuologia.com, Poznań.

Witam
Opisuje pan w swoim poście kilka spraw , zacznę od odpowiedzi na pańskie problemy z erekcją . Są one udziałem wielu młodych mężczyzn, którzy postrzegają współżycie z partnerką jako takie samo jak masturbację. Niestety nie jest to ten sam mechanizm, do tego dochodzi dopasowanie do partnerki, jej udział i wiele innych czynników. Druga sprawa przez pana poruszona jest -"Dodam że mam za długi napletek" to jest do obejrzenia przez specjalistę urologa- seksuologa i dlatego proszę udać się do takiego specjalisty aby kompleksowo zdiagnozuje pana. bo jak to pan ujął -"Chcialbym opisac szerzej ale nie zmieszcze." , a tu jest także i taka potrzeba szerszej informacji. Pozdrawiam