Problemy z erekcją podczas stosunku z partnerką

Dlaczego z powodów niewiadomych nie mogę odbyć stosunku z własną dziewczyną gdyż nie mam odpowiedniej erekcji a z innymi mam odpowiednią erekcję i nawet samemu tez osiagam odpowiedni wzwód. Dodam że bardzo ją lubie.

Witam
Przyczyn braku erekcji może być wiele i na podstawie podanych przez Pana informacji trudno postawić diagnozę. Prosze się umówić na wizytę do seksuologa i z nim omówić problem.
Pozdrawiam B.K

Dzień dobry.

Możliwe, że sytuacja uprawiania seksu z innymi, przypadkowymi kobietami ma dla Pana jakieś szczególne znaczenie, np. pomimo tego, że jest Pan w związku (co być może oznacza dla Pana swego rodzaju stagnację i przysłowiową "trumnę" namiętności) - nadal może się Pan czuć pożądany i atrakcyjny jako mężczyzna. Możliwe, że w codziennej relacji z partnerką czuje się Pan niedostatecznie męski, co przekłada się na kondycję podczas seksu. Możliwe też, że zdradzanie partnerki wiąże się z dodatkowym "dreszczykiem emocji", co powoduje wzrost Pańskich "męskich" możliwości. Może też seks z partnerką jest dla Pana czymś na tyle oczywistym, że wręcz pozbawionym emocji i pożądania.
Tych "możliwe", "może", "prawdopodobnie" może być wiele - warto by spróbował Pan przyjrzeć się sobie oraz oczekiwaniom i zaspokojeniu wzajemnych potrzeb w relacji z partnerką. Można byłoby również skorzystać z konsultacji psychologicznej.

Pozdrawiam.