Problemy z erekcją podczas zbliżeń

Mam problemy z erekcją podczas zbliżenia z dziewczyną. Mam do niej gorące uczucie, potrafię spędzić całą noc na pieszczotach, ale towarzyszy temu kompletny brak erekcji, pomimo silnego pragnienia seksualnego. Moja partnerka jest wyrozumiała. Nie mam też stresu przed zbliżeniem: silne pragnienie zbliżenia pozostaje w głowie, ale od pasa w dół po prostu nic się nie dzieje (czasem pojawia się podczas pocałunku) . Leczę się z nerwicy ale po 5 miesiącach terapii nadal nic. Co robić? Co to za problem?

Witam. Pana problem może mieć związek z nerwicą, dlatego zalecam kontynuację psychoterapii. Pięć miesięcy, to zbyt krótki czas, aby oczekiwać efektów. Psychoterapii trwającej 2-3 lata wcale nie uważa się za szczególnie długą. Rozważyłbym też konsultację seksuologiczną - ale zalecam wcześniej omówić to z psychoterapeutą u którego się Pan leczy. Pozdrawiam

Witam. Wyjedźcie np. do innego miejsca na weekend, z nastawieniem, że nie będzie seksu, aby poczuć rozluźnienie. Być może pan potrzebuje szczególnych stymulacji.
Warto zgłosić się do seksuologa lub psychiatry, aby leczyć się farmakologicznie tabletkami na uspokojenie. Powodzenia