Problemy z erekcją przy pierwszym stosunku seksualnym

Witam. Mam 16 lat, od 3 lat uprawiaj codziennie sport- piłke nożną, chodze na silownie, biore odzywki, dorbze sie odżywiam, nie ma mowy o uzywkach, masturbuje sie. 2 tygodnie temu chcialem wraz ze swoja dziewczyna przezyc pierwszy raz, ale sie nei dalo, poneiwaz nie bylo pelnej erekcji, Kilka dni temu, bylo drugie podejscie, gdzie rowniez nie bylo wzwodu. Mam poranne wzwody, oraz przy masturbacji jest pelna erekcja, takze wszytsko dziala jak powinno, tylko nie z partnerką. Co mam zrobic?
16 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Nie napisałeś jak często się masturbujesz, ale problemy z pełną erekcją podczas stosunku z partnerką mogą być skutkiem właśnie zbyt częstej masturbacji.
Problemy z erekcją mogą wynikać także ze stresu.
Postaraj się ograniczyć masturbację, a przed stosunkiem zrelaksuj się.
Pozdrawiam