Problemy z erekcją u 19-latka

Witam. Mam 19 lat i mam problem. Kiedy chcę zrobić to z moją kobietą to penis nie chce stać. Ona bardzo mnie podnieca i czuję podniecenie cały czas. Kiedy chcieliśmy to zrobić penis stał ale jak już chciałem wejść to opadł. Czasem jest tak że nie zawsze do końca stoi. Być może to stres nie wiem. Często się masturbowałem raz na 2 dni ale zaprzestałem. A może iść do apteki i zakupić coś na erekcje aby sięprzełamać psychicznie.

Witaj!

Przed pójściem po specyfiki z apteki lepiej udać się na wizytę do seksuologa po poradę i ćwiczenia. w pana wieku jest to częsty objaw u młodych mężczyzn podchodzących do seksu zadaniowo a nie zawsze myślącym o tym ,że jest to skomplikowany proces aby doprowadzić do właściwej i prawidłowej erekcji. ponadto nacisk psychiczny - tj, myślenie ,że" muszę stanąć na wysokości i wykonać zadanie" tylko pogłębia tą sytuację.

Pozdrawiam

Myślę, że najpierw należy przeprowadzić diagnostykę seksuologiczną. Po wykluczeniu przyczyn organicznych będzie można z dużym prawdopodobieństwem powiedzieć, iż to stres jest przyczyną zaburzeń erekcji. Po ustaleniu przyczyny można rozważyć dalszy plan postępowania: seksuolog/psycholog/psychoterapeuta/psychiatra