Problemy z erekcją u 22-latka

Witam . Mam 22 lata i problem z erekcją,mianowicie kiedy podczas stosunku z partnerką ma dojść do penetracji penis wiotczeje,nie jestem w stanie utrzymać wzwodu, sytuacja ta ma miejsce już 3 raz w przeciągu 1-2 miesiąca , kobieta się denerwuje mówiąc, że mam kompleksy i sobie nie poradzę, ja również coraz bardziej zaczynam się stresować bo dążę już tylko do tego by cokolwiek wyszło, niestety nic się nie udaję . Proszę o radę specjalistów .

Witam
Proszę się zgłosić na wizytę do seksuologa aby dokładnie zdiagnozować problem. Przyczyny mogą stać po stronie medycznej ale i psychicznej. Seksuolog zaproponuje również jakieś sposoby postępowania.
Pozdrawiam B.K