Problemy z erekcją u 22-latka a możliwe przyczyny

Witam, mam 22 lata. Jestem aktywny fizycznie, nie palę, okazyjnie piję alkohol a przed aktualną dziewczyną właściwie się nie masturbowałem. 3 dni temu miałem mały wypadek, podczas stosunku nagle panis opadł i nie dało się go znowu pobudzić. Wcześniej czegoś takiego nie doświadczyłem. Wczoraj znowu chcieliśmy się kochać ale mimo trudów partnerki w ogóle nie potrafiłem się podniecić - a jeżeli już się udało to tylko na chwilę. Czy tak już będzie zawsze? Nie wiem co mam robić. Proszę o radę.

Jeżeli jednak problem będzie narastał polecam wizytę u lekarza POZ, który skieruje Pana do specjalisty (aby zbadać somatyczne podłoże problemu) oraz - w razie potrzeby - do psychologa-seksuologa, z którym omówi Pan problemy i poszuka mentalnego źródła trudności. Powodzenia!

Dzień dobry!

Jednorazowe, sporadyczne niepowodzenia seksualne są naturalne i dotyczą wszystkich ludzi. Jeśli nie koncentrujemy się na nich i nie nadajemy im negatywnych emocji, zazwyczaj samoistnie mijają. Jest możliwe i bardzo prawdopodobne, że przyczyną drugiego nieudanego (w Pana opinii) zbliżenia był stres, napięcie emocjonalne, negatywne skojarzenia. Bardzo proszę dać sobie czas czas, cierpliwość i z pozytywnym nastawieniem oczekiwać stopniowego powrotu do dotychczasowej sprawności seksualnej.
W razie dalszych wątpliwości proszę osobiście skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam!