Zapytaj lekarza

1 , 0 1 9 , 5 2 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z erekcją u 23-letniego mężczyzny

Witam. Mam 23 lata. Miesiąc temu podczas stosunku z moją dziewczyną, w trakcie zmiany pozycji mój penis "opadł"- nigdy wcześniej się to nie zdarzało. Od tamtej pory zauważam brak porannych wzwodów, problem z osiągnięciem wzwodu przed stosunkiem, erekcja podczas seksu nie jest w pełni satysfakcjonująca, brak wzwodu i parcia na prącie nawet gdy mój pęcherz jest pełny. Jakie mogą być tego przyczyny, co robić ewentualnie gdzie szukać pomocy. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania

Proszę koniecznie skonsultować się z urologiem. Przyczyną mogą być problemy urologiczne jak również zaburzenia hormonalne, a także leki czy używki. Pozdrawiam

0

Dzień dobry.

Z Pańskiego postu wynika, że stresuje się Pan opisaną sytuacją, co może bezpośrednio wpływać na osłabienie erekcji podczas stosunku. Wygląda trochę na to, że w trakcie współżycia, zamiast skupić się na wzajemnych doznaniach, jest Pan "czujny" na stan Pańskiego penisa. Osłabienie wzwodu "w trakcie" trudno uznać za jakąś szczególną nieprawidłowość - wszak męski narząd nie jest z żelaza. Sugerowałbym większą uwagę poświęcić partnerce, mniejszą natomiast erekcji prącia. Dodać też można, że w sytuacji osłabienia reakcji członka, warto zmienić np. pozycję współżycia, która w inny sposób będzie Pana stymulować. Nie ma też powodu, by nie oddać inicjatywy partnerce. Dla pełnego uspokojenia mógłby Pan również skorzystać z konsultacji seksuologicznej.

Pozdrawiam.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy