Problemy z erekcją u 25-latka a możliwe przyczyny

Witam. Mam 25 lat i mam problemy z erekcją. Podczas seksu nie mogę długo utrzymać wzwodu, po jakimś czasie członek więdnie i nie chce więcej współpracować. Twardość podczas erekcji też pozostawia wiele do życzenia. Przy masturbacji uzyskanie wzwodu jest u mnie prawie niemożliwe. Już nawet nie mam czegoś takiego jak poranny wzwód. Dzieje się tak już od około pół roku. Co może być przyczyną?

Dzień dobry!

Aby odpowiedzieć na Pana pytanie, należy zgłosić się do lekarza seksuologa i przeprowadzić badania diagnostyczne (wyniki podstawowe, oznaczenie poziomu hormonów, inne przyczyny chorobowe) oraz zebrać więcej informacji dot. historii Pana życia i zdrowia, codziennych nawyków, dotychczasowego życia seksualnego, innych towarzyszących objawów itp.
Udzielenie pomocy przekracza możliwości kontaktu internetowego.

Pozdrawiam!