Problemy z erekcją u 25-letniego mężczyzny

Zawsze rano miałem erekcję i mój członek był pobudzeny. Od pewnego czasu nie mam erekcji a po masturbacji czuje pieczenie itp. Nie wiem co mam już zrobić bo przebywam obecnie w UK i jadę do polski na 6 dni i nie wiem czy uda mi się zrobić wszystkie badania. Co może być przyczyną do kogo powinienem się zwrócić. Bardzo proszę o pomoc i poradę. Pozdrawiam .

Witam, najszybciej dostanie się Pan zapewne do urologa w jakiejś prywatnej placówce, powinien on dokładnie poinformować Pana jakie badania trzeba zrobić i jakie hipotezy diagnostyczne uwzględnić w Pana wypadku.Pozdrawiam

Dzień dobry
Proszę, aby zgłosił się pan podczas pobytu w kraju do urologa, najlepiej ze specjalizacja seksuolog. Specjalista poda panu wszystkie stosowne badania oraz postawi właściwą diagnozę. Pozdrawiam i proszę nie odkładać wizyty.