Problemy z erekcją u 57-latka

mąż ma 57 lat i problemy ze zwodem. on jest tym załamany ( uważa że świat jego się zawalił... to po alkoholu najwyższa wartość jego życia. mnie podejrzewa o różne romanse z tego powodu, ale ja nie narzekam, nie jestem kobietą "potrzebującą". dodam, że jest on po zawale i z nadwagą. uważa że jego życie straciło sens, jest załamany i depresyjny - jego słowa to: nic mi się nie chce... jedyną radością to jest tygodniowe pijaństwo,,, zawsze lubił alkohol... zawsze jest nie zadowolony, zły i smutny

Witam, problemy ze wzwodem u męża mogą być uwarunkowane wieloma przyczynami, (alkohol, nadwaga, przebyty zawał).Powinna Pani namówić męża na wizytę u lekarza seksuologa oraz w poradni odwykowej. Bez zaprzestania picia i specjalistycznej pomocy problem raczej nie ulegnie rozwiązaniu.Pozdrawiam

Dzień dobry,

Proszę namówić męża na leczenie w Poradni Leczenia Uzależnień.
Pani również może uzyskać pomoc/wsparcie w w/w poradni - jako osoba bliska osobie z problemem uzależnienia.