Problemy z flegmą po szczepionce przeciwko gruźlicy

miałem robioną szczepionkę przeciw grużlicy,robiłem Spirometrię wszystko wyszło ok Badanie krwi wszystko w normie ciśnienie też i ilość uderzeń serca na minutę też nie czuję duszności,od jakiegoś czasu mam tak z resztą mój ojciec też tak ma że czasem czuję że muszę się odchrząkać wypluwam w tedy flegmę ze śliną dodam iż nie palę alkochol okazjonalnie mam lekko skrzywioną przegrodę nosową i ojciec też dzieje się to nie zawsze ale czasem parę razy na dzień co parę godzin krtań i gardło zdrowe

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza laryngologa, po badaniu bedzie mozna cos więcej powiedzieć.