Problemy z gardłem a IgE na pióra papużki falistej

Od 3 miesięcy mam problemy z gardłem i od tego czasu mam w domu papużkę falistą. Zrobiłam IgE E78 - pióra papużki falistej wynik : <0,10 kU/L- proszę o interpretację

Wynik jest ujemny.
Papugi mogą zarazić człowieka papuzicą.

W kurzu i obchodach może być bakteria Chlamydia psittaci.
Proszę przeczytać ten artykuł:http://m.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/choroby-zakazne/ornitoza-papuzica-choroba-ptasia-przyczyny-objawy-i-leczenie_39095.html

Myślę że trzeba pobrać wymazać na tą bakterie . Leczenie to doksycyklina antybiotyk.

Ale może nie- po prostu kurz podrażnia gardło i to samo przejdzie. Ale sprawdzić nie zaszkodzi. Alergii nie ma
W wyniku. Brawo za decyzję pobrania krwi na ten parametr.