Problemy z gardłem i grzybica od całowania z chłopakiem

Lekarz powiedział mi, że mam grzybicę od całowania z chłopakiem, z którym jest od roku, natomiast od pół ciąglę choruje na przeziębienia i różnego problemy z gardłem, dzisiaj lekarz mi powiedził, ze moje bakterie nie wspólgrają z bakteriami chłopaka, (ktory dodam jest okazem zdrowia), że całując się z nim będę chora do końca życia, że tego nie da się zbadać ani wyleczyć, czy jest to możliwe żeby jakieś jego balterie mi szkodziły? Jak to zbadać?

Opinia kolegi lekarza brzmi trochę mało wiarygodnie. Aby ocenić ryzyko zakażenia należy zbadać Panią i chłopaka. Porównać dolegliwości, wykonać posiewy lub badania serologiczne...Generalnie osoba bez zaburzeń odporności (jak Pani) nie powinna się bać pocałunków z inną osobą bez zdiagnozowanej choroby zakaźnej (jak chłopak).