Problemy z gardłem w ciąży

Witam! Zwracam się tu z kolejnym problemem tzn. jestem w 25 tc, z gardła wydobywają mi się takie ''kuleczki'' śmierdzące, boje się że podczas jedzenia, te kuleczki wędrują do mojego dziecka.. :( (bo ja wiadomo, dziecko łyka to co matka) Pytałam wielu lekarzy co to może być, ale oni nie wiedzą, nie działają wgl w tym kierunku by mi pomóc, bardzo prosze o waszą pomoc!:( boje się o moje dziecko.. :(

Aleksander Ropielewski

Nie wiem o jakich białych kuleczkach jest mowa bez możliwości oceny gardła w badaniu. W przypadku infekcji bakteryjnej lub grzybiczej konieczne jest leczenie.