Problemy z gazami przy zajęciach fizycznych

Witam Mam taki problem. Podczas jakiegoś wysiłku np. biegania na zajęciach wychowania fizycznego mam problemy z gazami. Nie wiem jak sobie z tym poradzić jest to strasznie nieprzyjemne przez co nie wiem czy mogłabym iść do lekarza po zwolnienie lekarskie z zajęć wf. z takiego powodu.

Witam, proszę najlepiej zmienić dietę i unikać koniecznie suchych nasion roślin strączkowych (groch, fasola, bób itd). Ograniczyć produkty ciężkostrawne oraz spróbować kupić w aptece tzw symbiotyk - ponieważ często źródłem gazów są zaburzenia flory jeliotwej. Jeśli to nie pomoże to proszę wykonać test nietoleracji pokarmowej w kierunki laktozy (mleka krowiego)