Problemy z gojeniem się a alergie na kurz i trawy

Mam 28 lat, choruję na alergie na kurz i trawy/zboża, a także na astmę. Od pewnego czasu zauważyłam że każde małe zranienie goi się bardzo długo. Lekarz dał skierowanie na glukoze. Wynik to 79mg. Co robić żeby rany goiły się szybciej?

Aleksander Ropielewski

Należy ustalić przyczynę trudno gojących się ran (niedokrwienie, niedobory witamin, defekty budowy kolagenu i wiele innych) i zastosować leczenie odpowiednie do przyczyny.