Problemy z grzybicą paznokci

Witam mam problem z grzybia paznokcia w stopie lecze juz 2 lata i bez skutku chodzilem do roznych dermatologow i nie pomaga mialem nawet usunietego paznokcia i tez nie pomoglo sa jakies sprawdzone domowe sposoby ?

Należy powtórnie udać się do lekarza z pełną dokumentacją oraz informacjami dotyczącymi przyjmowanych uprzednio leków i schematów terapii. Tylko lekarz jest w stanie wdrożyć skuteczną, indywidualną terapię dostosowaną do Pańskiego przypadku. Jest wiele metod leczenia grzybicy, terapia lekami miejscowymi np.lakierami, leki ogólne np. Itrakonazol, laseroterapia, terapie łączone. Niestety domowe sposoby w przypadku grzybicy paznokci nie przyniosą dobrych efektów.