problemy z hemoroidami po porodzie

witam, dwa miesiące temu urodziłam dziecko, po porodzie powstał problem z hemoroidami, mam typowe objawy świąd, pieczenie, krwawienie podczas wypróżniania oraz okropny ból temu towarzyszący. stosowałam różne czopki również te przepisane przez lekarza ale nic mi nie pomaga, co robić?

Witam,
być może wskazana byłaby konsultacja chirurgiczna i wykonanie niewielkiego zabiegu gumkowania żylaków odbytu.

Decyzje o sposobie zabiegu podejmie już chirurg po zbadaniu Pani.

pozdrawiam!