Problemy z jedzeniem i liczeniem kalorii przez 17-latkę

Witam Pani dr.Mamy ostatnio problem z córką ma 17 lat i zaczęła mieć problemy z jedzeniem .Przestaje jeść liczy kalorie ogranicza bardzo od czerwca schudła z 45 kg na 41,5 .Wyniki z krwi jeszcze ma dobre.To trwa moim zdaniem od niedawna .Zawsze był szczupła ale nigdy nie liczyła kalorii i nie jadła tak malutko.Chciała bym dostać się do Pani na wizytę Z CÓRKĄ.

Witam,

proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy w celu umówienia się na konsultację. Bardzo ważne aby wcześnie rozpoznać problem i szukać pomocy specjalisty.

Zapraszam i pozdrawiam.

Witam!
Zaburzenia łaknienia ( anoreksja) wymagają kompleksowej terapii, która powinna uwzględniać aspekt psychologiczny, psychiatryczny i somatyczny.
Leczenie może się odbywać w formie terapii indywidualnej lub grupowej. Na terenie Polski są wyspecjalizowane ośrodki ( także szpitalne oddziały dzienne), które zajmują się leczeniem anoreksji.
Powinniście Państwo znaleźć taką placówkę, najbliższą miejsca zamieszkania i jak najszybciej podjąć leczenie córki.
Życzę powodzenia, J.Pluta

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę (ośrodek), który zajmuje się terapią rodzinną / systemową i udać się wraz z córką na konsultacje.