Problemy z jedzeniem u 28-latki

Mam problem. Mam 28 lat i od 2 lat wyrzucam jedzenie. Chce schudnąć 6 kg narazie mam 158 cm i 49 kg. Oglądam rożne zdjęcia tzn pro ana. Czasami sie głodze. Wcześniej jeszcze zażywałam środki przeczyszczające. Staram sie ograniczać kalorie. Proszę o pomoc co mam zrobić ?!

Dzień dobry,

Jeżeli chce Pani wyzdrowieć to namawiam na podjęcie leczenia /tj.psychoterapii/.
Pomoc może Pani uzyskać w formie ambulatoryjnej (np.: PZP, prywatnie) lub na oddziale szpitalnym specjalizującym się w leczeniu zab.odżywiania (np.: Szp.Uniwersytecki, pododz.psychiatrii psychodynamicznej).

Witam Cię serdecznie,
Twoja waga i wzrost jest jak najbardziej odpowiednia. Jesteś bardzo szczupłą osobą. Tryb życia jaki opisałaś troszkę mnie przeraził. Nie akceptujesz siebie i to jest cała trudność. Bardzo proszę nie nadużywaj środków przeczyszczających i głodzenia się - to prowadzi do anoreksji. A anoreksja jest chorobą śmiertelną.
Jesteś młodziutka, proponuję Ci dużo ruchu (sport lub szeroko pojęta rekreacja) i pozytywne myślenie. Młodość to ogromny atut, który należy wykorzystać a nie marnować.
Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl