Problemy z jelitami i krew z odbytu

Witam, mam 24 lata i mam problemy z jelitami. Wytlumaczylbym je sobie nerwica, ale ostatnio na muszli klozetowej wypuscilem gazy ze swieza krwia, byla w muszli i na papierze. Od dluzszego czasu, przy wypuszczeniu gazow, wylatuje sluz. Czasem bez barwny, a czasem w kolorze stolca. Sluz pojawia sie czasem na bieliznie, nawet bez wypuszczenia gazow. Dodam, ze przez ten sluz, strasznie piecze mnie odbyt i czesto musze go przemyc. Dochodza do tego wzdecia i uczucie niepelnego wyproznienia sie.To rak?

Witam, proszę jak najszybciej udać się do proktologa lub gastrologa i się zbadać. Prawdopobnie chodzi o hemoroidy. Jeżeli tak, to powinien Pan się zastanowić czy przypadkiem nie jest Pan poddany zbyt dużemu stresowi - wtedy także psychoterapeuta.
Jeżeli nie są to jednak hemoroidy to konieczna byłaby kolonoskopia i to szybko.
Pozdrawiam i życzę poprawy

Witam,
proszę udać się do lekarza rodzinnego, który ewentualnie skieruje pana dalej na badania lub do specjalisty. Przez internet nie można czegoś takiego zdiagnozować a szukając informacji na własną rękę będzie się pan coraz bardziej bał, a i tak bez badania i konsultacji medycznej nie będzie pan pewny co to jest.

Pozdrawiam
-Bartosz Piasecki