Problemy z jelitami u 16-miesięcznego dziecka

mój syn po urodzeniu przeszedł operacje przepukliny przepony po 11 miesiącach wystąpiły powikłania niedroznosc jelita i kolejna operacja. Dzis strasznie placze podkurcza nogi slychac jac cos buzuje w brzuszku, ma 16 mies czy to mogą byc kolejne klopoty z jelitami i czy można im zapobiec

Trzeba pilnie w tej sprawie skonsultować się z chirurgiem dziecięcym. To mogą być objawy niedrożności jelit wymagające pilnej interwencji chirurgicznej. Proszę niezwłocznie udać się na oddział ratunkowy najbliższego szpitala.