Problemy z karmieniem 2-miesięcznego wcześniaka

Mam wcześniaka ur 31 tyg. Teraz ma 2 miesiące od tygodnia mam problem z karmieniem wcześniej jadła od 80 do 100 ml co 3 godziny a teraz je od 40 do 60 ml i przy tym strasznie się pręży odwraca głowę i wypluwa smoczka nie płacze ale nie czuje się komfortowo. gdy zje za dużo ulewa się jej a czsem ciągnie na wymioty gdy sie jej odbija. Ma gazy kupki nie robi codziennie karmię ją mlekiem z piersi ale przez butelkę. bierze zelazo i multiwitamint. Ma przepuklinę pępkową

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy zdecydowanie proszę skonsultować ze specjalistą pediatrą, który opiekuje się dzieckiem. By cokolwiek powiedzieć, należałoby przede wszystkim przeanalizować Pani dietę oraz zbadać dziecko.