Problemy z karmieniem dziecka po zaszczepieniu szczepionką 6w1

Witam serdecznie. Mam pytanie odnośnie szczepień. Otóż mój synek w zeszłą środę dostał pierwszą dawkę szczepionki skojarzonej 6w1, oraz przeciwko rotawirusom. Od tamtego czasu mamy ogromny problem z jedzeniem. Mój maluszek jest bardzo nerwowy, często jest wyraźnie bardzo głodny, ale je tylko odrobinkę gdyż najwidoczniej boli go brzuszek, bo się pręży. Rzadko również robi kupke- jeden raz na dobe i do tego jest rzadka i zielona.. Bardzo mnie to martwi. Kiedy to przejdzie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane przebytym szczepieniem. Ni można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.