Problemy z kłamstwami i pożyczkami w małżeństwie

jestem rok po ślubie , za kilka miesięcy przyjdzie na świat nasze dziecko .. Aktualnie jestem na L4 gdyż na początku miałam ryzyko poronienia i mam odpoczywać w domu . Niedawno w czerwcu dowiedziałam sie od meza ze ma mnóstwo długów, zapożyczal sie w parabankach , chwilowkAch i jak wiadomo oddawał więcej niż pożyczał .Dowiedziałam sie od niego rownież ze nasze pieniądze ze ślubu wzial z konta na spłatę długów !A ja byłam przekonana ze są . Bierze pieniądze odemnie i mieszkamy z teściowa pomocy

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Myślę, że najrozsądniejsza będzie w tym przypadka prośba o wsparcie psychologa, z którym na spokojnie będzie Pani mogła przeanalizować całą sytuację. Mąż zawiódł Panią, ma Pani prawo odczuwać złość i brak poczucia bezpieczeństwa. Dodatkowo jest Pani w szczególnym okresie jakim jest ciąża.
Nie pisze Pani czy ma wsparcie rodziców/teściów…To ważne aby miała Pani przy sobie kogoś bliskiego, kto Panią wspiera w tej trudnej sytuacji.
Proszę też pamiętać, że w świetle prawa nie ma Pani obowiązku pomagać mężowi w spłacaniu długów, o ile oczywiście nie wiedziała Pani o zaciąganych pożyczkach.

Pozdrawiam serdecznie.