Problemy z koncentracją a zaburzenia żołądkowe

Przyczyna ciągłej ospałości- trwającej kilka miesięcy, pomimo zbilansowanej diety, ćwiczeń i wysypiania sie. Do nasilone ostatnio wypadanie włosów oraz problemy żołądkowe- wymioty albo biegunki. Dodatkowo zdarzające się problemy z koncentracją. Badania choresterol i cukier w normie, tsh 2,55. Czy jest jakiś sposób by wyjaśnić moje ciągłe zmęczenie ? Chciałabym funkcjonować jak normalna młoda kobieta. Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Takie obojawy mogą występować w wielu chorobach i bez pogłębienia diagnostyki nie jestem w stanie ustalić przyczyny Pani dolegliwości. Sugeruję kontakt z internistą i pogłębienie diagnostyki na oddziale szpitalnym.