Problemy z koncentracją a zatkane uszy i nos

Witam serdecznie. Moj 9letni syn ma olbrzymie problemy z koncentracja i znacznie pogorszył sie w nauce. Dzis powiedział mi ze ma ciagle zatkane uszy jak rownież często zatkany nos. Ten problem pojawił sie w okolicach świat Bożego narodzenia. 2 miesięce wcześniej zdiagnozowano u niego chorobe lesniowskiego crohna i przebył on leczenie antybiotykowe i dietę nestle modulen.zazywa od tamtego czasu mesalazyne 10g. Co moze byc powodem problemów z koncentracja i gdzie udać sie na badania???

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam początkowo wizytę u pediatry celem oceny stanu zdrowia i wykluczenia ewentualnych przyczyn chorobowych. Dalsza diagnostyka może obejmować pomoc psychologiczną czy też neurologiczną. Pozdrawiam