Problemy z koncentracją, bóle głowy i karku

Problemy z koncentracją, bóle głowy, karku Witam od jakis 10 lat mam problem z widzeniem czyli nie ostre , mroczki , problem z koncentracja , problemy z pamięcią , bóle głowy, karku, barków obustronnie , trzesienie w lewej nodze i brak czucia w piecie , do tego problemy z równowaga moje pytanie jest czy takie dolegliwosci moga byc przez kregoslup szyjny .W moim profilu podalem opis badania Mr Kregoslupa Szyjnego.prosze o konsultacje z lekarzem z Gdańska.

Liczne o rożnym typie skargi -po wykluczeniu zespołu neurologicznego-co przypuszczam ma Pan już za sobą -mogą wskazywać na podłoże nerwicowe dolegliwości.Warto udać się do specjalisty psychiatry.On na pewno Panu pomoże.

Pozdrawiam ciepło