Problemy z koncentracją, brak energii i bóle głowy

witam,26 lat mam powazne problemy z koncentracja, od dluzszego czasu nie mam energii, kompletny brak sil, potworne bole glowy, nie moge sie zmusic do niczego. Dostalam leki na migrene ktore raczej srednio pomagaja. W przeszlosci zawsze zle wychodzilo mi badanie ASO. lekarze nic z tym nie zrobili. TSH w normie mimo ze w rodzinie wszystkie kobiety choruja (siostra mamy cierpi na Pulmmera) czesto choruje, praktycznie od zawsze mam temp.okolo 37.2 ale takiego spadku sil i energii jeszcze nie mialam.

Polecam udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który zleci niezbędne badania lekarskie - tak, by wykluczyć somatyczne podłoże Pani stanu. Potem polecam udać się na spotkanie z psychologiem lub psychiatrą, z którym omówi Pani swój stan i poszuka prawdopodobnych psychologicznych jego źródeł. Powodzenia!