Problemy z koncentracją i natrętne myśli a schizofrenia

witam.od dłuższego czasu mam wrażenie, że "odcina mi się mózg"mam problemy z koncentracją.wszystko poprzedzone było jak mi się wydaje natrętnymi myślami, dot.mojego partnera.powtarzałam je jak mantrę.codziennie.dziś czuje się wyjałowiona z emocji, zapadam się w myślach, odpływam, myśli mają charakter,że mam schizofrenie, albo,że zrobię komuś krzywdę.do tego jakby wyobrażam to sobie.mam w głowie jakby taki głos, jakiś impuls, który jakby zmuszał mnie do zrobienia czegoś złego.boje się że zwariuje
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Problemy z koncentracją uwagi, natrętne myśli są to objawy charakterystyczne dla między innymi zaburzeń nerwicowych. Proszę pamiętać jednak, że za pomocą internetu, bez przeprowadzenia dokładnego wywiadu niemożliwe jest postawienie wiarygodnej diagnozy. Dlatego wskazana byłaby wizyta u specjalisty, tym bardziej, że jak Pani napisała, te objawy utrzymują się już dłuższy czas.
Pozdrawiam