Problemy z koncentracją i pamięcią u 22-latki

Mam 22 lata i ogromne problemy z koncentracja i pamiecia.nie moge sie na niczym skupic,zapominam najwazniejsze fakty z zycia.do tego caly czas czuje sie znuzona i mam wahania nastrojow, codziennie zbieram ze szczotki garsc wlosow.jakiej natury to moze byc problem?do jakiego lekarza powinnam sie zglosic?

Witam!
Proszę skontaktować się.z lekarzem pierwszego kontaktu w celu zrobienia podstawowych analiz.
Warto także skonsultować się z psychologiem lub psychiatrą, być może wahania nastroju mają podłoże depresyjne.
Zachęcam.do zronienia badań.
Pozdrawiam, JPluta

Warto zacząć od konsultacji z lekarzem ogólnym. Podobne zanurzenia mogą mieć różne podłoże (zarówno somatyczne, hormonalne jak i emocjonalne). Diagnostyka jest konieczna w celu określenia dalszego leczenia (skierowanie do specjalisty, na psychoterapią itp).