Problemy z koncentracją i snem u 18-latki

Witam.Od prawie trzech tygodni miewam problemy z koncentracją,pamięcią tzn. wyłączam się gdy ktoś do mnie mówi i mimo,że dana osoba powtarza nadal nie potrafię zapamiętać informacji,które mi przekazano przed chwilą.Jest to dla mnie bardzo uciążliwe bo osoby,z którymi się spotykam bardzo to denerwuje.Jestem w młodym wieku.Od dawna mam problemy ze snem,ale po raz pierwszy się z tym spotykam.Proszę o odpowiedź.

Witam, zbyt mało jest danych, aby stwierdzić co sie z Panua dzieje. Musi Pani udać sie do lekarza pierwszego kontaktu, który pokieruje Pania dalej do spcjalistow i na odpowiednie badania. Pozdrawiam

Witam,
Proponuję wizytę u psychologa, ponieważ do określenia diagnozy potrzebny jest dokładny wywiad. proszę udać się także na konsultacje neurologiczną, aby wykluczyć problemy natury biologicznej. Opisane przez Panią objawy są niejednoznaczne. Mogą wskazywać na przemęczenie, zaburzenia konwersyjne, zaburzenia lękowe lub zaburzenia neurologiczne.
Pozdrawiam