Problemy z koncentracją, senność i słaba pamięć po stosowaniu mefedronu

Witam przez rok brałem mefedron ogólnie 70 gram od sześciu miesięcy nic nie biorę wreszcie z tym skończyłem a moje obiawy są takie że nie potrafię jeździć samochodem tak jak kiedyś nie potrafię robić tego co kiedyś nic mi się nie chce ciągle bym spał słaba pamięć brak koncentracji dziwny węch wzrok Pomóżcie mi czy już tak zostanie czy zglupialem czy będę takim wazywem da się to cofnąć ? Inaczej patrzę na świat

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza psychiatry, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Aleksander Ropielewski

Mogą to być objawy czynnościowych zmian w mózgu. Bez przeprowadzenia badania neurologicznego i psychiatrycznego nie jestem w stanie tego jednoznacznie stwierdzić. Sugeruję kontakt z psychiatrą lub neurologiem. Możliwe, że jest szansa powrotu do stanu sprzed stosowania mefedronu.