Problemy z koncentracją u 16-latka

Mój 16- letni syn, dziś rano wyszedł spod prysznica,stanął na korytarzu i zadał pytanie którymi drzwiami on będzie wychodził,bo tu jest tyle drzwi?..wyraźnie zakłopotanie i jakby strach w oczach.Zadał to pytanie kilkakrotnie.i dopiero po chwili stwierdził że jest zaspany!jakby ktoś wybudził go ze snu...wcześniej kilka tyg, temu wszedł z mydłem do jadalni postawił je na stole i na pytanie po co je przyniósł powiedział ze się zagapił..a chciał umyć ręce.wyniósł je z łazienki.jestem przerażona.

Witam,
warto skonsultować się z psychologiem, przyczyny mogą być różne i nie ma być może potrzeby martwić się, jednak warto to skonsultować ze specjalistą, dokonać pełnej diagnozy. Zachęcam do tego. Pozdrawiam.

Witaj,
Trudno jednoznacznie wyrazić opinię dot.tego zdarzenia.Spróbuj zacząć od rozmowy z synem a jeśli nie poskutkuje,obserwuj ,na ile te objawy powtarzają się poza łazienką.Wykluczenie podłoża neurologicznego też będzie dobrym wyjściem,więc powiadom o tej koncepcji syna i ponownie skontaktuj się z nami ,w razie potrzeby.

Witam. Należy jak najszybciej skonsultować się z neurologiem, który zapewne zleci szczegółowe badania. Działanie spowoduje, że przejmie Pani kontrolę nad swoimi obawami. Rozumiem Pani przerażenie. Pozdrawiam