Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 4 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z koncentracją u 23-letniej osoby

Witam. Od jakiegos czasu zauwazylem ze mam lekkie problemy z soba... wiem ze to moze brzmiec smiesznie ale ciezko mi sie na czyms skoncentrowac ogolnie czuje sie otepialy i czasem senny ale wydaje mi sie jak by wszystko bylo za mgla ... Dodam ze prowadze sportowy tryb zycia wysypiam sie i mam ciekawa prace.
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Leczenie depresji

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jak można ją wyleczyć.

Witam Pana, Opisane przez Pana objawy są mało specyficzne. Nie wiadomo ile ten stan trwa i jak bardzo jest nasilony. Od strony psychologicznej można się przyjrzeć np. kiedy to się zaczęło i co się wtedy działo w Pańskim życiu? Czy zaszła jakaś zmiana? Czy ostatnio był Pan w trudnej sytuacji i doświadczał Pan więcej trudnych emocji? W jakich okolicznościach ten stan się nasila a w jakich słabnie? Czy już w jakiś okolicznościach czuł się Pan podobnie? Pisze Pan o sportowym trybie życia i ciekawej pracy, a co z życiem osobistym? Jeżeli taki stan będzie się utrzymywał należy się zgłosić do lekarza, np. rodzinnego. Jeżeli badania lekarskie wykluczą choroby można pomyśleć o konsultacji u psychologa. Pozdrawiam serdecznie, MB

umów wizytę 0

Dzień dobry, podaje pan mało informacji i ciężko się do nich odnieść, przyczyny mogą być bardzo różne. Jeżeli objawy będę się utrzymywały przez dłuższy czas, zachęcam do kontaktu z lekarzem i przeprowadzenie badań, jeżeli badania nic nie wykażą być może warto przeprowadzić diagnozę psychologiczną. Pozdrawiam.

Psycholog i psychoterapeuta, absolwent Uniwersytetu Śląskiego.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety