Problemy z koncentracją u 34-latka

Witam Serdecznie Od paru lat zaauważam w sobie brak koncentracji (wiek 34) , obecnie mam staż w administracji i niby robie wszystko ok ale czasem zdarzaja mi się powtarzalne błedy typu : nie wstawienie pieczątki,daty inne itp. ...upominają mnie często niby wszystko pisze i tak powtarza mi się to Czy może ew.jakieś badania gdzie się udać ??

Jeśli jednak nie występują tego typu problemy, to proszę udać się na konsultację do lekarza pierwszego kontaktu, który zleci podstawowe badania lekarskie - krwi itd. Być może jakichś substancji Panu brakuje, lub są w nadmiarze - należałoby to sprawdzić i ewentualnie podjąć kroki zaradcze.
Ponadto polecam udać się na 1-2 konsultacje z psychologiem, który pokaże Panu kilka technik pracy nad swoim skupieniem uwagi oraz koncentracją, które mogą Panu pomóc w większym skupianiu się na co dzień. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia!

Trudności w koncentracji uwagi mogą wynikać także z przyczyn emocjonalnych czy stresu. Warto skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, który w razie potrzeby wystawi skierowanie na psychoterapię.

Dzień dobry, trudno określić przyczyny pana problemów z koncentracją. Przyczyną może być zmęczenie wynikające z określonego trybu życia, niechęć do samej pracy, przyczyny neurologiczne. Zachęcam do wizyty u lekarza pierwszego kontaktu, być może przeprowadzenia badań - lekarz zaproponuje dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.