Problemy z koncentracją u 41-letniego mężczyzny

Mam brak koncentracji i stres? Jak mogę to leczyć.Jak mówię z głowy jest normalnie ,ale jak chodzi o wyuczenie regułek czy referatów wtedy się zaczyna .Jestem osobą komunikatywną aż za bardzo. Jak mam to leczyć a może brak witamin?Pozdrawiam.

Witam

kiedy poradzi sobie Pan ze stresem najprawdopodobniej objawy ustąpią. Zachęcam do psychoterapii, która pomoże Panu przyjrzeć się sytuacjom stresowym i wypracować sposoby radzenia sobie z nimi.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Może stawia pan sobie zbyt wysokie wymagania? Proszę zacząć od rozplanowania materiału do przyswojenia na kilka dni czy tygodni i uczyć się małymi odcinkami. Może to pomoże. Dodatkowo ruch fizyczny sprzyja zapamiętywaniu.