Problemy z koncentracją u 55-latki

Witam. Mam 55 lat i od 10 lat zauważyłam u siebie podobne objawy jak wyżej są opisywane. Jestem ruchliwą osobą, dużo ćwiczę dla własnej przyjemności a także dla zdrowia. Staram się spędzać czas w ruchu, daję mi dużo wewnętrznego zadowolenia. Sednem sprawy i pytania jest dlaczego mam problemy z koncentracją (totalnie bujam w obłokach) gdy ktoś coś mówi. W pracy zaczyna być to problemem ponieważ doszło że coraz częściej zapominam o ważnych rzeczach.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty (new dawn life flow therapy).pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Warto zasięgnąć porady lekarza psychiatry, Zdiagnozuje, w razie czego zleci farmakoterapie wspierającą lub skieruje na leczenia (np do psychologa)

Witam,
warto byłoby zasięgnąć porady lekarza neurologa lub psychiatry. Jedynie w osobistym kontakcie specjalista będzie w stanie dokładnie ocenić opisywane przez Panią objawy i udzielić stosownej porady
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl