Problemy z koncentracją u młodej osoby

Problemy z koncentracja.2 część mojego problemu z linku https://portal.abczdrowie.pl/pytania/problemy-z-pamiecia-koncentracja-i-bole-glowy Mam tak jeszcze, ze jak potrzebuje to nie mogę się skupić , albo na przykład rozmawiam z kimś a już dosłownie za 10min nie wiem o czym rozmawialiśmy. Ale ogólnie jak gdyby mam to zapisane w głowie tylko widzę to dopiero wtedy jak ktoś przypomni mi o tym. Wszystkie ważne sprawy, albo spotkania musze zapisywać sobie w telefonie żeby przypomniał mi o tym.

Dzień Dobry Panu,

Z informacji, zamieszczonej dodatkowo w linku, wynika, że ważne i podstawowe diagnozowanie już Pan zaliczył i według danych jest u Pana w normie.

Mam mało info, dotyczących charakteru Pana pracy i oczekiwań względem Pana.
Objawy, które Pan przedstawia mogą być objawami somatycznymi, wskazującymi na przewlekający się prawdopodobnie stres.

Zachęcam Pana do konsultacji psychologicznej, a być może podjęcia terapii, dzięki której mógłby Pan zobaczyć, co tak naprawdę jest przyczyną Pana symptomów.

Życzę Panu Dużo Dobrego,
Irena Mielnik-Madej